21.5. 12:20 Rakousko - Velká Británie 0:0
21.5. 20:20 Švédsko - Slovensko 0:0

Sport

Přehrát

00:00 / 29:15

S mikrofonem do Anglie - Poslední týden v Premier League bude jako finále v Lize mistrů, těší se Pěruška na dramatický závěr sezony

SPORT | RYCHLÉ ZPRÁVY

Wirtz nejlepší hráč bundesligy

Záložník mistrovského Leverkusenu Florian Wirtz získal v hlasování fanoušků, klubů a odborníků ocenění pro nejlepšího fotbalistu uplynulého ročníku německé ligy.

Lindgren posílí USA

Hokejisty Spojených států amerických posílil na mistrovství světa v Ostravě brankář Charlie Lindgren z Washingtonu. Na soupisce nahradil Alexe Lyona, který se zranil ve druhém utkání turnaje proti Německu.

Pastrňák a Zacha v Praze

Útočníci David Pastrňák s Pavlem Zachou z Bostonu se dnes připojili k hokejové reprezentaci na mistrovství světa v Praze. V úterním utkání proti Kanadě, jímž český tým uzavře program základní skupiny A, chtějí oba nastoupit.

Trenér Guardiola na odchodu?

Španělský trenér Manchesteru City Josep Guardiola připustil, že příští sezona může být v týmu úřadujícího anglického mistra jeho poslední. U Citizens, které od roku 2016 dovedl k šesti titulům a triumfu v Lize mistrů, mu vyprší smlouva. Řekl to v nedělním rozhovoru s televizní stanicí Sky Sports krátce po zisku čtvrtého primátu v řadě.

Golfistka Kordová má šestý titul

Americká golfistka Nelly Kordová vyhrála turnaj LPGA v Jersey a při svém sedmém letošním startu získala už šestý titul. O vítězství na Americas Open se světová jednička ve druhé polovině závěrečného kola přetahovala s Australankou Hannah Greenovou, kterou nakonec se skóre 274 porazila o jedinou ránu.

Raducanuová vynechá Roland Garros

Britská tenistka Emma Raducanuová se odhlásila z grandslamového Roland Garros, kde měla tento týden bojovat o postup do hlavní soutěže v kvalifikaci. Vítězka US Open z roku 2021 se chce věnovat přípravě na další část sezony. Hlavní soutěž Roland Garros startuje na pařížské antuce 26. května.

Schauffele vytvořil rekord PGA

Americký golfista Xander Schauffele vyhrál PGA Championship a ve třiceti letech získal svůj první titul z turnajů kategorie major. Rodák ze San Diega navíc obešel hřiště v klubu Valhalla v Louisville s výsledkem 21 ran pod par, což je rekordní skóre na majorech.