20.5. 19:20 Kazachstán - Polsko 0:0

Sport

Přehrát

00:00 / 29:15

S mikrofonem do Anglie - Poslední týden v Premier League bude jako finále v Lize mistrů, těší se Pěruška na dramatický závěr sezony

SPORT | RYCHLÉ ZPRÁVY

Citizens slaví jubilejní titul

Fotbalisté Manchesteru City jsou podesáté mistry anglické ligy. Domácím vítězstvím 3:1 nad West Hamem stvrdili v posledním kole zisk čtvrtého titulu v řadě, což se svěřencům Pepa Guardioly podařilo v historii Premier League jako prvním

USA - Kazachstán 10:1

Hokejisté Spojených států amerických deklasovali na mistrovství světa v Ostravě Kazachstán 10:1 a po čtvrté výhře mají blízko k postupu do čtvrtfinále.

Rakousko - Norsko 4:1

Hokejisté Rakouska vyhráli na mistrovství světa v Praze nad Norskem 4:1 a se sedmi body se posunuli ve skupině A na čtvrté místo před Finsko, s kterým mají lepší vzájemný zápas.

Pastrňák a Zacha míří do Prahy

Útočníci David Pastrňák s Pavlem Zachou z Bostonu prošli v týmu Bruins výstupní zdravotní prohlídkou a posílí české hokejisty na mistrovství světa v Praze. K mužstvu kouče Radima Rulíka by se měli připojit v pondělí.

Verstappen vítězí v Imole

Nizozemský jezdec Max Verstappen z Red Bullu vyhrál po napínavém závěru potřetí za sebou Velkou cenu Emilie-Romagny a navýšil náskok v čele šampionátu formule 1.

Úmrtí Mráze

Krátce před 83. narozeninami zemřel v Kostarice bývalý československý fotbalový reprezentant a stříbrný olympijský medailista z Tokia 1964 Ivan Mráz.

Satková stříbrná na ME

Vodní slalomářka Gabriela Satková získala po úpravě výsledků stříbrnou medaili na mistrovství Evropy v Tacenu na kánoi. Vyhrála Němka Herzogová.