00:00 / 29:37

Na síti s Andreou Hlaváčkovou - Komunita squashistů drží pohromadě. Po kariéře se chci věnovat mentálnímu koučinku. říká elitní česká hráčka Serme

SPORT | RYCHLÉ ZPRÁVY

Kanada ovládla hokejové MS do 18 let

Hokejisté Kanady porazili ve finále MS hráčů do 18 let USA 6:4 a získali pátý titul v historii. Hattrickem se na tom podílel Gavin McKenna.

Kozel na přání vedení v Liberci skončí

Trenér Luboš Kozel po sezoně nebude pokračovat na lavičce fotbalistů Liberce. Oznámil to po porážce 0:2 v Teplicích. Třiapadesátiletý kouč skončí na přání nového vedení, které do klubu přišlo na začátku dubna.

Lehečku trápí zranění zad

Český tenista Jiří Lehečka se odhlásil z turnaje Masters v Římě, který začne příští týden. Nejlepší český tenista účast vzdal kvůli zranění zad ze semifinále v Madridu.

Pogačar v růžovém

Slovinský favorit Tadej Pogačar vyhrál po úniku ve stoupání druhou etapu cyklistického Gira d'Italia a získal růžový dres lídra. Český vrchař Jan Hirt dojel s půlminutovým odstupem desátý a celkově je osmý.

Životní stříbro judisty Klammerta

Judista David Klammert vybojoval stříbro na Grand Slamu v Dušanbe a dosáhl životního úspěchu, kdy ve finále nestačil pouze na Mansura Lorsanova z Ruska. Díky stříbru výrazně posílil své šance na start na olympijském tatami v Paříži.

Titul v Lleidě pro Siniakovou

Tenistka Kateřina Siniaková vyhrála antukový turnaj nižší kategorie WTA 125 ve španělské Lleidě. Siniaková ve finále Catalonia Open zdolala Egypťanku Majar Šarífovou 6:4, 4:6, 6:3.

Krejčíková ve finále deblu

Tenistka Barbora Krejčíková postoupila na antukovém turnaji v Madridu s Laurou Siegemundovou do prvního společného finále.