00:00 / 29:37

Na síti s Andreou Hlaváčkovou - Komunita squashistů drží pohromadě. Po kariéře se chci věnovat mentálnímu koučinku. říká elitní česká hráčka Serme

SPORT | RYCHLÉ ZPRÁVY

Titul pro PSG

Fotbalisté Paris Saint Germain jsou potřetí za sebou a celkově podvanácté mistry francouzské ligy, čímž opět vylepšili vlastní rekord. Druhé Monako dnes prohrálo v Lyonu 2:3 a tři kola před koncem na čelo ztrácí nedostižných 12 bodů.

Osmnáctka porazila Švédsko

Česká hokejová osmnáctka vyhrála na mistrovství světa ve finském městě Vantaa nad Švédskem 3:2 po samostatných nájezdech a připsala si druhou výhru ze tří zápasů.

Bronz pro skifařky

Skifařky Alice Prokešová a v kategorii lehkých vah Kristýna Neuhortová vybojovaly na veslařském mistrovství Evropy v Szegedu bronzové medaile.

Bronz ve skifu i pro Prokešovou

Skifařka Alice Prokešová se na mistrovství Evropy ve veslování postarala o nečekaný úspěch pro českou výpravu. Čtyřiadvacetiletá závodnice, která se v minulosti věnovala atletice, vybojoval v maďarském Szegedu bronzovou medaili. Vyhrála Srbka Jovana Arsičová.

Tenistka Bejlek vyzve Rybakinovou

Osmnáctiletá česká tenistka Sára Bejlek na turnaji v Madridu pokračuje ve vítězném tažení. Ve třetím kole porazila 6:3, 6:1 Američanku Ashlyn Kruegerovou a postoupila do osmifinále. Její další soupeřkou bude Jelena Rybakinová z Kazachstánu.

Skifařka Neuhortová má bronz z ME

Skifařka lehkých vah Kristýna Neuhortová obhájila na veslařském mistrovství Evropy v Szegedu bronzovou medaili z loňského šampionátu na jezeře Bled. Z vítězství se radovala Alena Furmanová z Běloruska, která na akci startovala jako takzvaný nezávislý individuální sportovec a získala třetí evropský titul v kariéře.

Menšík vyřadil Dimitrova

Jakub Menšík postoupil do třetího kola turnaje v Madridu, když zdolal 6:2, 6:7 a 6:3 devátého nasazeného Grigora Dimitrova z Bulharska.